O nas

Firma Eurodach od wielu lat zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem różnego typu pokryć dachowych wielu renomowanych producentów.
Nasze materiały i usługi to gwarancja tylko najwyższej jakości stale potwierdzana przez zadowolonych klientów, którzy również są wizytówką naszej firmy. Zawsze dbamy o dobro klienta i każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie z uwzględnieniem każdej istniejącej możliwości wykonania.

Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w naszym fachu, jednak nie poprzestajemy na tym i stale udoskonalamy nasze usługi i wyroby. Dążymy do perfekcji, nie zapominając jednocześnie o utrzymaniu przyjaznych dla klientów cen a także promocji. Eurodach łączy bowiem tylko w pełni satysfakcjonujące efekty naszej pracy i korzystne ceny.

Co więcej, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, wyceny materiałowe wraz z kosztorysami i oczywiście usługi na najwyższym europejskim poziomie.

Dla naszych zleceniodawców wykonujemy bezpłatną kalkulację wstępną!
Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych.

Media piszą o nas

Nasza firma oraz projekt jaki został nam powierzony był tematem jednego z artykułów branżowego serwisu dachy.info.pl. Poniżej przedstawiamy Państwu jego fragment. Cały artykuł dostępny jest pod linkiem: Dach akademika szkoły policji w Pile